Tibeto dubenų garso ir vibracijos terapijos   

nuotoliniai (online) kursai (daugiau info. apačioje)

Registruokis čia į kursus:                                                

Tolimųjų Rytų terapijos salonas WI Yn

Tibeto dubenų garso, vibracijų terapija

Tik čia per trumpą laiką įgysi online šiame streso amžiuje ypač reikalingą energetinės terapeutės specialybę. Beje, garso ir vibracijų terapijos seansai yra be galo malonūs ir naudingi abipusiai:  vibracijos plaukia erdve, tad gydomąjį efektą patiria ir klijentas, ir terapeutas.

Šie Tibeto dubenų garso ir vibracijos terapijos                      nuotoliniai (online) kursai

Tai energetinės terapeutės specialybė. Ji gali būti jūsų pagrindinė specialybė arba tiesiog pagalbinė veikla, iš kurios gausi papildomas pajamas šalia esamo darbo. Šį darba gali laisvai, su dideliu malonumu dirbti visi. Kai darai šia dubenų vibracijos ir garso terapijos sesija, pailsi ne tik klijentas, bet ir pati terapeutė. Tibeto dubenų pagalba gali padėti susigrąžinti sveikatą ir vidinę pusiausvyrą. Didziaja zmogaus organizmo dalį (apie 80 %) sudaro skysčiai , kurie seanso metu subtiliai vibruoja ir tai veikia  gydančiai.   Šiais laikais be galo daug žmonių patiria stresą. Dirbantiems protinį darbą sunku atsipalaiduoti. Kur tas mygtukas smegenyse, kad išjungtum įkyrias mintis?.. 

Išeitis yra. Tai Tibeto dubenų garso ir vibracijos  energetinė terapija.  Šios specialybės  mokau nuotoliniu būdu (online) - lengvai, ramiu tempu ir su malonumu. Tu puikiai praleisi laika. Po kurso suteikiamas sertifikatas. Tai lengvas, malonus ir sveikatinantis būdas įgiti pragyvenimo saltinį arba naudoti  šią ypatingą terapiją tik sau ir savo artimiesiems. Tad turėsi pakankamai klijentų.

Tibeto dubenų garso, vibracijų terapija - tai ypatinga energetika: 

* Suteikia giluminį atsipalaidavimą tiek kūne, tiek sieloje. Padeda gydant fizines ir dvasines ligas.

* Išnyksta mintys, pailsi protas.

* Atsipalaiduoja visi raumenys, dingsta spazmai, pagerėja miegas.

* Padeda kovoti su depresija, nuovargiu. Pripildo jėgų.

*Čakros (energetiniai sūkūriai) susibalansuoja.

 

Apie mane

Vilija Stančiauskaitė. Dirbu energetine terapeute jau 18 metų savo salone WI Yn ir Asmenybės vystymosi centre Olandijoje.

Mano studijos: Tibeto dubenų terapija, holistinis masažas, Tailando fizioterapija, Streso valdymas, Reiki gydymas ir t.t. 

 

I Pabandymui Paketas. Trukmė: 1 savaitė. Tibeto dubenų gydomosios Praktikos 2 video. 1 asmeninė  konsultacija. 1 konsultacija grupėje: klausimai-atsakymai.  Nebus išduotas sertifikatas. Kaina 12 € 

 

II Bazinis Paketas. Trukmė: 4 savaitės. Tibeto dubenų gydomosios praktikos  6 video. 2 asmeninės konsultacijos. 2 konsultacijos grupėje: klausimai-atsakymai + Tibeto dubenų terapijos sertifikatas.  Kaina  57 €  , tai akcija 50% pigiau.

 

III Efektyvusis Paketas + Tibeto dubenų Meditacijos mokymais.

Trukmė: 5 savaitės, Tibeto dubenų garso ir vibracijų gydomosios praktikos 8 video, 5 asmeninės konsultacijos, 4 konsultacijos grupėje klausimai-atsakymai, Tibeto dubenų terapijos sertifikatas + gydomoji praktika kaip vesti grupėms Tibeto dubenų MEDITACIJAS + dar vienas sertifikatas - tai Tibeto dubenų Meditacijos sertifikatas.    Kaina  67 €  , tai akcija 50% pigiau.

Ši terapija - tarsi mini atostogos. Be galo ypatinga patirtis. 

Šiuose online kursuose mokau ir Tibeto dubenų garso, vibracijų MEDITACIJOS TECHNIKOS. Išmokusi, šiuos gydančius seansus vėliau su malonumu laisvai ir lengvai galėsi vesti tiek sau, tiek kitiems.

Tuomet reikia tau pasirinkti III Efektyvųji mokymų paketa.

Gydomoji sesija, kai klijentas guli ne ant masažinio stalo, o ant     žemės.

 

Galima dirbti ir tik su vienu Tibeto dubenų, specialiai tam yra skirta viena pamoka - lengvai išmoksi gydyti visą žmogaus kūną ir sielą, naudojant tik vieną dubenį. 

 

Registruokis čia į nuotolinius (online) kursus